sprzedam BMW

Data publikacji: 31/03/2017

Zmieniona data: 31/03/2017

Samochody osobowe

warmińsko-mazurskie, Olsztyn

widoki:39

990000000.00 zł

Gość

opis

Mam dzisiaj do zaoferowania samochód BMW
Rok produkcji to końcówka roku 2009
Auto posiada doskonały silnik o mocy 180km który współpracuje z manualną skrzynią biegów. Samochód prowadzi się doskonale, ma swoją moc, jest dynamiczny.
W aucie zamontowana instalacja gazowa renomowanej marki Instalacja jest niezawodna, nie czuć żadnej różnicy pomiędzy jazdą na benzynie a na gazie. Butla zamontowane w miejscu koła zapasowego. Wlew gazu ukryty pod klapką wlewu paliwa.
Skórzana tapicerka w stanie dobrym. Oryginalne welurowe dywaniki BMW. Wewnątrz znajdziemy radio CD z dużym wyswietlaczem Jest to ładnie grająca wersja Alpine. Decory w kolorze czarny metallic. Oryginalny zestaw 10 głośników. Jasna podsufitka w dobrym stanie.
Lusterka ustawiane elektrycznie. Wszystkie szyby w oryginale, wszystkie otwierane elektrycznie (działająca funkcja otwierania i zamykania szyb z kluczyka przyciskami "open" i "lock").
Samochód stoi na zadbanych felgach aluminiowych. Opony zimowe (z przodu Nokian, z tyłu Continental).
Oryginalne ksenony z ringami. Fabrycznie zamontowane halogeny.


ważność ogłoszenia: 30 dni

informacje

  • Unikaj oszustw, działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"